עיצוב מטבח כפרי – עיצוב מטבחי פרובאנס

כיצד נעצב לנו מטבח כפרי בסגנון פרובאנס

המטבח הכפרי הוא מטבח מיוחד חמים וביתי מאוד, העומס העיצובי שבו נותן תחושת נוחות שאין כמוהה, וזו כל הייחודיות שבעיצוב השונה הזה. מטבח פרובאנס הוא מטבח צרפתי שגם לו יש את קווי העיצוב המיוחדים שלו, הוא קלאסי במיוחד וברוב המקרים ישלב גוון שמנת לבן, זהו בעצם עיצוב בין העיצוב האנגלי לעיצוב הכפרי. בואו נבין כיצד נעצב לנו מטבח כפרי בסגנון פרובאנס מיוחד, ומה האלמנטים שיתנו לנו בעיצוב את המראה הכל כך מיוחד.

עיצוב כפרי למטבח – מהו

עיצוב כפרי למטבח שלנו הוא עיצוב “עמוס” חפצים ואלמנטים עיצוביים. כך למשל: כאשר נשלב הרבה סוגי צבעים, כמובן יחד עם צבעי קיץ וצבעים “טבעיים” כמו חום. אגרטלים בכל פינה, מפות וילונות וכסאות בגוונים משתנים כמו חום, ירקרק, וצהוב. הם שיצרו לנו אווירה כפרית מיוחד. את המטבח הכפרי נוכל גם לעצב באמצעות החיפוי שלנו, חיפוי כפרי למטבח יכול להיות אבן טבעית מדהימה במגוון סגנונות וצורות\צבעים, ואפילו פסיפס יעשה את העבודה בצורה כל כך מיוחד.

חשוב שלא נשכח את ארונות המטבח הכפרי שפה יש לנו הזדמנות מיוחדת לעצב אותם בסגנון עץ משגע כך שיראו את הגוון והצורה הטבעית של העץ עצמו. כך נוכל לעצב לנו מטבח מעץ מלא בסגנון כפרי.

טיפ: על מנת לקחת השראה מהרבה סגנונות עיצוב ותמונות של מטבח כפרי פרובאנס תוכלו להיכנס לאתרים של חברות עיצוב ובניית מטבחי פרובנס  ולמצוא עיצובים של הרבה יצרנים באותו האתר פשוט.

הסגנון הפרובאנסי למטבח

סגנון הפרובנס למטבח הוא סגנון צרפתי כידוע. זהו סגנון קלאסי עתיק אשר מקורות בצרפת והוא משלב מגוון אלמנטים עיצוביים כפריים וטבעיים בדיוק כמו העיצוב הכפרי שלנו. הפרובאנס מתיימר להיות עיצוב כפרי עתיק וקלאסי למעשה ולכן הוא ישתלב לנו היטב במטבח שלנו. הגוונים שחשוב להתייחס אליהם במקרה הזה הם דווקא בהירים יותר כמו שמנת ולבן אך מה שחשוב לזכור הוא שהפרובנס שלא כמו הכפרי יהיה עיצוב שמשלב צורות וסגנונות עיצוב מעט יותר עתיקים. את הסגנון העתיק שבו אנחנו נביא באמצעות מבנים מעוגלים וצורות מעוצבות שיכולות להופיע הן ברגלי הכיסאות, קצוות השולחן או האי למטבח שלנו וכו’.

עיצוב מטבחים כפריים פרובנס – סיכום

לסיכום אפשר להגיד כי הבנו כי שני סגנונות העיצוב האלה עומדים האחד ליד השני והם מאוד מאוד דומים ויכולים להתחבר בצורה יפהפיה יחדיו. העץ הכפרי והאלמנטים הפרובאנסים הם משהו מיוחד שיכולים לעצב לנו מטבח מאוד מאוד שונה שלא רואים בכל מקום ודירה.