המלצות לגבי קירויים לבריכות שחייה

קירוי בריכות שחייה בחומרים שונים ובתצורות שונות

סוגי הפתרונות עבור קירוי, גם כוללים מערכות קירוי שלמות אשר עשויות ממסגרות פלדה, מערכות קירוי מצוידות בחלונות זכוכית, מערכות עשויות עץ ועוד. התאמת פתרון קירוי תלויה כמובן בתקציבכם, אך גם בתוואי השטח והגבולות השונות הקיימות בחצר הבית (גודל החצר גם מהווה פקטור שיש להתחשב בו). במקרים מסוימים, אנשים בוחרים בהתקנת פתרון קירוי עשוי יריעות של ברזנט, וגם מציבים סוכך עבור חודשי הקיץ. בד"כ סוכך לא יהיה אפקטיבי כאשר החורף יגיע. קירוי בריכה מעניק בידוד מושלם מפני רוחות, גשמים וימים של מזג אוויר קשה ולא נעים.

קירוי בריכה מפואר לעומת  קירוי בריכה בסיסי 

בין אם קיימת הדרישה להתקין קירוי קבוע שיוצר חלל סגור, או שמא הדרישה להתקנת קירוי ברזנט, כדאי ומומלץ להסתייע בשירות הנכון והמקצועי ביותר, היות והתקנת קירוי באופן חובבני, עשויה להוביל להתמוטטות לפגיעה באנשים, חס וחלילה. קיימים פתרונות קירוי עבור כל עומקי הכיסים והתקציבים, כך שאם אתם מתכננים להתקין קירוי בריכה מפואר בחצר, תוכלו ליהנות מאופציות קירוי רבות הכוללות אלמנטים עיצוביים שונים.

במידה ואתם לא מעוניינים בהתקנת קירוי עם חלונות זכוכית, תוכלו גם לבחור בהתקנת קירוי בריכה כולל ברזנט אשר מדמה חלונות. זה פתרון מצוין שמספק אסתטיקה ויזואלית, אך אינו דורש לגרוע רבות מהתקציב עבור הפרויקט.

קירוי בריכת שחייה: גבוה בינוני או נמוך

בבית פרטי ישנה אפשרות להתקין גם קירוי בריכה נמוך, שמטרתו לשמור על הבריכה,  אך ללא האפשרות לשהות בתוך הקירוי. לעומת זאת , קירויים גבוהים או קירוי בינוני גם שומרים על הבריכה אך גם כמובן הופכים את החלל סביב הבריכה לחלל מקורה.

עוד קצת על קירויים לבריכות