היכן מומלץ לגור וכיצד בוחרים נכון

בין אם להשקעה ובין אם למגורים, בתים למכירה בצפון הופכים להיות היום יותר מאי פעם למבוקשים ביותר. אם לא די באוכלוסייה ה- “צפונית” המתפתחת בטבעיות, החל משנת 2012 והלאה יותר ויותר משפרי דיור ומשקיעים למיניהם מתעניינים בצפון הארץ ולכם כל שנותר הוא למהר ולהזדרז לפני שתאחרו את רכבת ההצעות המפתות לדיור בצפון.

בתים למכירה בצפון – לגור בכל מקום שתרצו

צפון הארץ הוא איזור גדול ומגוון מבחינה טופוגרפית, על ידי חיפוש באינטנרט ניתן בקלות למצוא דירות למכירה בחיפה או בכל מקום אחר בארץ,  תוכלו למצוא בתים למכירה בצפון הממוקמים במישור החוף, באזורי ההרים, במזרח, במערב, ואף באזורי הכפר ובפרברים – בצפון יש הכל מהכל! אז היכן אתם רואים את עצמכם גרים? בערים הגדולות כמו חיפה, נהרייה וחדרה? בפרברי העיר חיפה כגון זיכרון יעקב, טירת הכרמל או הקריות? בקיבוצים ובמושבים הרבים? ואולי ברמת הגולן? בצפון הארץ אפשר להגשים את כל החלומות ותוכלו למצוא את עצמכם גרים ליד הים, בקרבת אזורי תעשייה גדולים, במושבים ירוקים או ביישובים קהילתיים איכותיים הממוקמים כעשר דקות בלבד מן הערים הגדולות.

רכישת בית בצפון- השקעה שמשתלמת

עקב התרחבותו של כביש 6 עד ליוקנעם ובקרוב גם צפונה ממנו, יישובים רבים בצפון הארץ הופכים להיות מעלומי שם ונידחים למבוקשים במיוחד. משקיעים רבים מתעניינים ברכישת בתים בצפון, דווקא ביישובים כאלה אשר עדיין לא זכו לקרבת הכבישים המהירים אך שעל פי התכנון יזכו לכך וערכם יעלה בעשרות אם לא במאות אחוזים. משקיעים אחרים בוחרים “ללכת על בטוח” ולרכוש דירות קטנות שמיועדות להשכרה בקרבת מוסדות אקדמיים וישנם רבים כאלה בחבל ארץ זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.