ריצוף חוץ

בחירה נכונה של הריצוף בבית, בהתאם לצבע הקירות ולתצורת הרהיטים משדרגת את המראה הכללי של הבית ומעניקה לו תחושה של יוקרתיות ואיכות. בשיפוץ דירה לרוב יוחלף ריצוף פנים הבית וזאת על מנת לשדרג את הערך הכספי של הנכס. כאשר מדובר בבתי קרקע עם גינה צמודה, ריצוף חוץ גם משחק תפקיד משמעותי ותורם ליוקרה של הנכס. הריצוף של החלק החיצוני של הבית לרוב יתבצע באמצעות אבני שיש מיוחדות שמעניקות תחושה של יוקרה ומשדרגים לגמרי את הגינה.

לפני בחירה של ריצוף חוץ לגינת הבית, מומלץ להיוועץ עם מעצב פנים וזאת על מנת להתאים את הריצוף שמחוץ לבית אל הריצוף שבתוך הבית. קיימת חשיבות בבחירת הריצוף שמחוץ לבית וכמובן שעליו להיות תואם לריצוף שבתוך הבית, אחרת אנו נפגע בעיצוב הכולל של הנכס. לכן, עדיף שבעל מקצוע מתאים ימליץ בעבורכם על הריצוף המתאים ביותר עבור הבית, ריצוף כזה אשר ישדרג את הגינה ולא יפגע בעיצוב הכולל של הבית, הן מבפנים והן מחוצה לו.

בקניית ריצוף חוץ הקפידו לרכוש מספר אריחים או אבנים נוספות למקרה שבו ייגרם נזק לאחד מהאריחים או האבנים. בבתים מסוימים לא הגדילו ראש ורכשו אבנים נוספות, ולא ניתן היה להשיג יותר בשוק את האבן איתה ריצפו את הגינה שמחוץ לבית, ונוצר מצב שבעלי הדירה נותרו עם רצפה אשר ניזוקה. בכל קניה של אריחי קרמיקה, רעפים לגג או ריצוף לפנים הבית או לחוץ הבית מומלץ לרכוש מספר רב יותר של יחידות וזאת על מנת להחליף את אלו שניזוקו.

את העבודה על ריצוף אבן או ריצוף איכותי של שיש חיצוני בביתכם עדיף שיבצע בעל מקצוע מקצועי ואמין בעל ידיים טובות. בקשו מקבלן השיפוצים להציג בפניכם עבודות שביצע בבתים נוספים, ערכו השוואת מחירים בין הקבלנים ורק אז בחרו בבעל המקצוע שמתאים ביותר בעבורכם.

לאתר של חברת אבני יסוד : חיפוי שיש חיצוני ופנימי, חיפוי אבן, ריצוף פנים וחוץ לבתים ועסקים.