ביקורת מבנים לדירות

ביקורת מבנים לדירות לפני קנייה תמיד פעולה שחשוב לבצע ולו מעט לפני שחותמים על חוזה לרכישת בית חדש או קנייה של נכס יד שניה או כל דירה. הפרוצדורה היא שמזמינים למבנה מומחה לאיתור ליקויי בניה – בדק בית אשר בוחן את קרביו של המבנה ומוצא את כל ליקויי הבניה האפשריים בנכס. לאחר מכן הוא מגיש לכם דין וחשבון על מצב הדירה ואתם הולכים עם התוצאות של הבדיקה אל בעל הדירה עוד בטרם חתימת החוזה ואתם פשוט דורשים (או מבקשים) ממנו לתקן את הליקויים או לחילופין להוריד את מחיר הדירה.

לקריאה נוספת אודות ביקורת מבנים היכנסו לאתר של חברת אלגן הנדסה

http://www.elganengineering.co.il

ליקויים בבתים הנוצרים בזמן שיפוצים

לעיתים נבחר לעצב ושפץ דירה או בית ולשלב בזה הוספה של מרפסת, חדר, ריצוף אבן , טיח חיצוני , צביעה פנימות וכיוצא בזה. שיפוצים במבנה מביאים לעיתים לליקויים העלולים לפגוע באיכות המבנה ואף לסכן חיי אדם בבוא העתיד. כל שיפוץ לבית או תוספות בנייה לדירה חייבים להיות בפיקוח של מהנדסי בדק בית שהינם אנשי מקצוע המובילים בתחום של איתור ליקויי בניה. ללא פיקוח לאורך כל שלבי הבנייה או שלבי השיפוץ השונים עלולים להסתתר מעינינו ליקויים חמורים ומסוכנים כגון רטיבות בקירות, סדקים או נזילות ובקיצור: ייתכן וקיימים ליקויי בניה במבנה.

בדיקת ליקויים בדירה חדשה או דירה יד שנייה עושים רק עם חברה מקצועית

בין אם אתם קונים דירה חדשה או רוכשים דירה יד שנייה, הזמנה של בדיקת ליקויים היא ממש הכרח.  בדק בית לדירה חדשה או לדירה יד שנייה רצוי לבצע רק עם חברה מקצועית  להזמנת ביקורת מבנים ובידקת ליקויים לדירות היכנסו לאתר  של חברת אלגן הנדסה: ביקורת מבנים, ליקויי בניה ובדק בית: http://www.elganengineering.co.il