שואב אבק רובוטי – קלות ונוחות בלחיצת כפתור

דמיינו לעצמכם עוזר קטן המחליף את פעולת ניגוב האבק המתישה. עוזר שיסיר את האבק מכל הפינות הנדחות בביתכם, מתחת לריהוט, על גבי הספות… נשמע נפלא, הלא כן? עכשיו- החלום מתגשם! שואב אבק רובוטי הוא העוזר הצמוד שלכם בכל הנוגע לשאיבת האבק בביתכם. אם בעבר, בשביל לנקות אבק ביסודיות נזקקתם להוציא את השואב המגושם והכבד מהארון, ולשוטט אתו בכל רחבי הבית, עכשיו תוכלו להתרווח ולשבת רגל על רגל בזמן שרובוט קטן מתוחכם שואב ושואב ושואב…

רובוט שואב אבק – מה כל כך טוב בו

שואב אבק סטנדרטי מוכר כבר שנים רבות בשוק, השדרוג של רובוט שואב האבק הוא ביצוע הפעולות הרגילות של שואב האבק הסטנדרטי, באופן עצמאי לחלוטין!

תוכלו להכתיב לשואב האבק מתי להתחיל לבצע את העבודה ומתי לסיימה. השואב יתחיל את העבודה מבסיסו, יתנתק ממקומו ולאחר סיום העבודה יחזור למקומו.  בנוסף, תוכלו לא רק להגדיר לו מתי להתחיל ולסיים אלא גם את האזור בו ישאב. שואב אבק מתוכנת בצורה מתוחכמת להפליא כך שהוא לא יבזבז זמן במקומות שלא דרושה בהם שאיבה, אלא ישאב רק היכן שתאמרו לו. המגבלה היחידה של השואב תהיה הסוללה שלו, שעלולה להתרוקן לאחר שימוש ממושך. עוד יתרון עצום שיש בשואב האבק הרובוטי ואין בשואב הרגיל הוא הנוחות הרבה. אין צורך להיות ליד השואב בזמן הפעולה כלל וכלל. אתם תעסקו בשלכם, ובזמן זה הבית ינוקה ביסודיות מכל שמץ וגרגיר אבק. במידה ואתם סובלים מאלרגיה כלשהי הקשורה באבק, שואב אבק רובוטי יחלץ לעזרתכם, וישאב את האבק מהיסוד גם מבלי שתצטרכו להיות בבית ולהשגיח עליו. כך תרוויחו שני יתרונות- גם תפטרו מהאבק המטריד וגם תוכלו לסדר את כל העניינים האחרים הדורשים טיפול.

הכנה ראויה – בסיס לשאיבה מוצלחת

אז נכון- השואב עושה את רוב העבודה, אך עם זאת לפני הפעלתו יש חשיבות להכנת השטח לשאיבה. רצוי לפנות את השטח ממכשולים דוגמת כסאות וחפצים שונים המעכבים את השואב מביצוע מלאכתו. למרות שהשואב מתוכנת לא להיתקל בהם, יש בהכנה זו תועלת רבה למהירות ויעילות השאיבה. כמו כן, כדי להבטיח שאיבה יעילה, יש להפעיל את השואב כשהוא ריק ונקי מאבק ומלכלוך.

לסיכום, שואב האבק הרובוטי ינקה את ביתכם ביסודיות יותר מכל עוזרת, וביחד עם ניקיון יסודי יכניס לביתכם רוגע ושלווה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *