בדיקת דירה

בדיקת דירה לפני קנייה והמלצות לגבי שיפוץ דירה

ענף הנדל”ן בישראל של 2011 הוא ענף תוסס, ואין ספק שזה מספר שנים שענף הנדל”ן הישראלי מצוי בתוך בועה שיום אחד תתנפץ ותחול ירידה משמעותית במחירי הדירות. מתי זה יקרה? אף אחד לא יודע. את מועד פיצוץ בועת הנדל”ן יותר קשה לחזות מהניחוש הנכון בהגרלות הלוטו, ולכן הענף לא נרגע, ולמרות מאמציו של נגיד בנק ישראל ומלחמתו בנטילת המשכנתאות של זוגות צעירים מהבנקים אנחנו איננו מרגישים האטה בענף הנדל”ן. למרות זאת, קיימים בענף מציאות שיש לבחון ולבדוק לפני סגירת העסקה. ובכלל, עבור כל עסקת מכירה או קנייה בענף הנדל”ן מומלץ לערוך בדיקת דירה לפני קנייה.

http://www.bedekb.co.il/%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%94/

כאשר זוגות צעירים משקיעים את מיטב כספם ומשתעבדים לדירה לפרק זמן של מספר רב של שנים, אסור להם לשים את כספם על קרנו של הצבי, ומומלץ לבדוק בצורה יסודית את הנכס עוד בטרם הקנייה. בישראל קיימות מספר רב של חברות המתמחות בכל הקשור אל בדיקת דירה לפני קנייה – מדובר על חברות בדק בית וביקורות מבנים המעסיקים מומחי מקרקעין, מומחי הנדסה ועורכי דין שעורכים בעבור הזוגות הצעירים את כל הבדיקות ונותנים להם למעשה גושפנקה לרכישת הנכס.

קרא על שיפוץ דירה על ידי קבלני שיפוצים. שיפוץ עושים רק עם הטובים ביותר.

חזרה לעמוד הבית: סנפלינג וגם עבודות גובה.